menu>

Hurtowy
Handel Węglem

Zamierzasz otworzyć własny skład węglowy?

Nasza oferta skierowana jest również do przedsiębiorców, którzy prowadzą własny skład węgla lub dopiero planują prowadzenie działalności tego rodzaju. Przedsiębiorcy, którzy rozpoczynali działalność w branży handlu węgle i zdecydowali się od początku na współpracę z naszą firmą doskonale prosperują i dobrze radzą sobie na mocno konkurencyjnym rynku węgla.

Oferujemy Państwu nawiązanie współpracy handlowej poprzez dostępność wysokiej jakości węgla opałowego, ekogroszku i miałów węglowych w stałych dostawach i w monitorowych parametrach jakościowych. Oznacza to dla naszych kontrahentów bezpieczeństwo i komfort pracy. Stosujemy, w zależności od warunków współpracy odroczone terminy płatności – nawet do 180 dni.

Bazując na własnym wieloletnim doświadczeniu i zdobytej wiedzy w sprzedaży węgla proponujemy również wsparcie merytoryczne właściwe w branży handlu opałem. Współpraca z naszymi kontrahentami odbywa się na zasadach lojalności, rzetelności i dobrych obyczajach handlowych. Rozbudowana infrastruktura transportowa i przeładunkowa w połączeniu z doświadczeniem pozwala nam sprzedawać węgiel opałowy do kontrahentów na terenie całego kraju. W sprawach związanych z rozpoczęciem współpracy uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt.

Dnia 25 maja 2010 Firma zakończyła projekt "Zwiększenie konkurencyjności P.H.Chudak S.J. poprzez zakup środków trwałych umożliwiających produkcję wysokowydajnych paliw stałych".
Projekt współfinansowany przez Unie Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
CHUDAK Sp. J. - Biuro handlowe: 64-030 Śmigiel, ul. Orzeszkowej 27 tel/fax: 065 51 80 656
realizacja:Studio Fabryka, strony internetowe

 

Szanowny kliencie!

 

W związku z epidemią zadzwoń zanim do nas przyjedziesz na numer


605 50 70 50


przygotujemy się na twoją wizytę
i ograniczymy kontakt bezpośredni
do niezbędnego minimum.