menu>

Hurtowy
Handel Węglem

Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak

Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak Spółka Jawna jest dzisiaj dwuosobową spółką zbudowaną w oparciu o trzy przedsiębiorstwa, z których najstarsze PH Chudak Zbigniew już od 1991r. dostarczało klientom wysokiej jakości węgiel opałowy. Nasze działania od zawsze cechuje rzetelność i profesjonalizm. Sprzedaż węgla odbywa się na kilku własnych składach węgla, których adresy znajdują się w kolejnych zakładkach strony a także poprzez Biuro Handlowe zlokalizowane w Śmiglu przy ulicy Orzeszkowej 27. Dostarczamy węgiel do klientów detalicznych a także hurtowych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zależy nam na satysfakcji naszych kontrahentów i wzajemnej lojalności.

Nasze przedsiębiorstwo cechuje innowacyjność. Niejednokrotnie wprowadzaliśmy rozwiązania, które okazywały się nowością na rynku sprzedaży opału w Polsce. Kilkunastoletnie doświadczenie, nieustanne inwestycje w przedsiębiorstwo, potencjał ekonomiczny i bogata wiedza pozwalają nam dzisiaj na obsługiwanie klientów z terenu całego kraju. Dysponujemy rozbudowaną infrastrukturą przeładunkową i transportową, która podlega stałemu unowocześnianiu i inwestycjom.

Główną dziedziną naszej działalności jest hurtowy i detaliczny handel opałem. Równocześnie oferujemy usługi międzynarodowego i krajowego transportu ciężarowego. Dysponujemy nowoczesnym taborem samochodów ciężarowych z wykwalifikowaną kadrą kierowców. Gwarantujemy terminowość i rzetelność wykonywania przyjętych zleceń. Więcej informacji w zakładce Transport.

Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie również:

  • środki do produkcji rolnej, w tym nawozy i pasze krajowych producentów takich jak LIRA oraz SANO. Spełniamy wszystkie warunki formalne i weterynaryjne na sprzedaż pasz leczniczych.
  • materiały budowlane, z usługą transportu. Dysponujemy samochodem samowyładowczym (HDS) z wysięgnikiem do 9 m.
Dnia 25 maja 2010 Firma zakończyła projekt "Zwiększenie konkurencyjności P.H.Chudak S.J. poprzez zakup środków trwałych umożliwiających produkcję wysokowydajnych paliw stałych".
Projekt współfinansowany przez Unie Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
CHUDAK Sp. J. - Biuro handlowe: 64-030 Śmigiel, ul. Orzeszkowej 27 tel/fax: 065 51 80 656
realizacja:Studio Fabryka, strony internetowe

 

Szanowny kliencie!

 

W związku z epidemią zadzwoń zanim do nas przyjedziesz na numer


605 50 70 50


przygotujemy się na twoją wizytę
i ograniczymy kontakt bezpośredni
do niezbędnego minimum.