menu>

Hurtowy
Handel Węglem

Transport

Hurtowy handel węglem opałowym to nie jedyna dziedzina naszej działalności. Świadczymy usługi międzynarodowego i krajowego transportu ciężarowego. Nasz tabor stanowi kilkadziesiąt zestawów ciężarowych z naczepami typu "wywrotka". Nasze samochody wyposażamy w nowoczesne urządzenia optymalizujące ich pracę. Poprzez skuteczny system zarządzania transportem i wdrożony system komunikacji, zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Każdy z samochodów wyposażony jest w urządzenia GPS i telefon komórkowy, co ułatwia kontrolę na pojazdem i zleceniem.

Dokładamy wszelkich starań aby zrealizować każde zlecenie w deklarowanym terminie. Naszą fundamentalną zasadą, docenianą przez kontrahentów jest stały kontakt pomiędzy kierowcą, działem logistyki i odbiorcą ładunku po to aby czuwać nad terminem realizacji i niezwłocznie informować odbiorcę o ewentualnym opóźnieniu. Dział logistyki naszego przedsiębiorstwa od wielu lat, obsługuje na stałe kilkadziesiąt samochodów ciężarowych różnych przewoźników.

Posiadamy aktualny certyfikat GMP+ dla obszaru transportu, niezbędne licencje i polisy ubezpieczeniowe. Bardzo często samodzielnie kreujemy nowe rozwiązania transportowe, które wpływają na satysfakcję naszych klientów. Dbamy o unowocześnianie taboru pojazdów co przekłada się nieustanny rozwój i zwiększanie liczby realizowanych zleceń.

Dnia 25 maja 2010 Firma zakończyła projekt "Zwiększenie konkurencyjności P.H.Chudak S.J. poprzez zakup środków trwałych umożliwiających produkcję wysokowydajnych paliw stałych".
Projekt współfinansowany przez Unie Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
CHUDAK Sp. J. - Biuro handlowe: 64-030 Śmigiel, ul. Orzeszkowej 27 tel/fax: 065 51 80 656
realizacja:Studio Fabryka, strony internetowe

 

Szanowny kliencie!

 

W związku z epidemią zadzwoń zanim do nas przyjedziesz na numer


605 50 70 50


przygotujemy się na twoją wizytę
i ograniczymy kontakt bezpośredni
do niezbędnego minimum.